امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳| ۱۹:۴۴:۱۹

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » مدارس مناطق زرد مازندران برای حضور اختیاری دانش‌آموزان آماده است

بهمن ۸, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

5140کد مطلب

246تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

مدارس مناطق زرد مازندران برای حضور اختیاری دانش‌آموزان آماده است

به گزارش شیرگاه خبر ،وزارت بهداشت در تازه ترین ارزیابی خود وضعیت کرونایی شهرستان های گلوگاه ، میاندرود ، سیمرغ ، سوادکوه شمالی ، سوادکوه ، عباس آباد و کلاردشت را زرد اعلام کرده است. وزارت آموزش و پرورش پیش از این اعلام کرده بود که مدارس شهرستان های داری وضعیت کرونایی زرد یا آبی از اول بهمن ماه باز است ولی حضور دانش آموزان در آن اجباری نیست. مدیرکل آموزش و پرورش مازندران جمعه شب در گفت و گو...

به گزارش شیرگاه خبر ،وزارت بهداشت در تازه ترین ارزیابی خود وضعیت کرونایی شهرستان های گلوگاه ، میاندرود ، سیمرغ ، سوادکوه شمالی ، سوادکوه ، عباس آباد و کلاردشت را زرد اعلام کرده است.

وزارت آموزش و پرورش پیش از این اعلام کرده بود که مدارس شهرستان های داری وضعیت کرونایی زرد یا آبی از اول بهمن ماه باز است ولی حضور دانش آموزان در آن اجباری نیست.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در باره وضعیت مدارس مناطق زرد استان ، گفت: برگزاری حضوری کلاس‌های درس مدارس در شهرستان‌های دارای وضعیت زرد کرونایی استان اختیاری است و اجباری برای آن وجود ندارد.

علیرضا سعدی پور افزود : در این مناطق تصمیم گیری در باره آموزش حضوری با صلاحدید والدین و تصمیم شورای مدرسه است و از نظر آموزش و پرورش و مدرسه اجباری برای آموزش حضوری نیست.

ستاد مقابله با کرونا مازندران از ۱۳ آذر ماه در پی گسترش شیوع کرونا در استان ، ادامه آموزش حضوری در مدارس را ممنوع کرد. تا پیش از آن در بعضی از مدارس روستایی دارای جمعیت کم مازندران کلاس های درس به صورت حضوری برگزار می شد.

استان مازندران ۵۰۶ هزار و ۶۰۰ دانش آموز دارد که در یک سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا آموزش را تقریا به صورت غیرحضوری و مجازی پیگیری می کنند.

در حال حاضر نیز یکهزار و ۲۶۶ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های مازندران بستری هستند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .