امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۰۲:۱۸:۲۱

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » موافقت پلیس ایران با افزایش اعتبار گذرنامه از ۵ به ۱۰ سال

خرداد ۲۶, ۱۳۹۸ تاریخ انتشار

adminنویسنده

1635کد مطلب

275تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

موافقت پلیس ایران با افزایش اعتبار گذرنامه از ۵ به ۱۰ سال

موافقت پلیس ایران با افزایش اعتبار گذرنامه از ۵ به ۱۰ سال

به گزارش  شیرگاه خبر به نقل ازاسپوتنیک به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی ایران در خصوص افزایش اعتبار گذرنامهاز پنج سال به ۱۰ سال گفت: نیروی انتظامی موافق این کار است و کار کارشناسی اولیه در این زمینه را انجام داده ایم. جمع‌بندی این مطالعات به وزارت کشور ارسال شده و در جلسات ستاد گذرنامه قطعاً این موضوع مطرح می‌شود. وی در خصوص آمادگی نیروی انتظامی برای بازگشایی مرز خسروی در اربعین گفت: نیروی انتظامی تمام...

به گزارش  شیرگاه خبر به نقل ازاسپوتنیک به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی ایران در خصوص افزایش اعتبار گذرنامهاز پنج سال به ۱۰ سال گفت: نیروی انتظامی موافق این کار است و کار کارشناسی اولیه در این زمینه را انجام داده ایم. جمع‌بندی این مطالعات به وزارت کشور ارسال شده و در جلسات ستاد گذرنامه قطعاً این موضوع مطرح می‌شود.

وی در خصوص آمادگی نیروی انتظامی برای بازگشایی مرز خسروی در اربعین گفت: نیروی انتظامی تمام زیرساخت‌های لازم در پایانه مرز خسروی را دارد و آمادگی پذیرش زائران اربعین در این مرز را داریم اما برای بازگشایی مرز خسروی باید توافق بین مسئولان کشور ایران و عراق صورت بگیرد و در صورت امضای این توافقنامه آمادگی داریم خدمات لازم را به زوار ارائه دهیم.

وی درباره ارتقای تجهیزات و تکنولوژی به کار گرفته شده در مأموریت‌های انتظامی گفت که استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا موجب شده تا هم در زمینه کشف و هم در زمینه برخورد با جرایم بتوانیم عملکرد موثرتری داشته باشیم. امروز کشفیات ما نسبت به وقوع جرایم رشد بیشتری دارد و همه اینها مربوط به حرفه‌ای تر شدن عملکرد پلیس و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا است.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .