امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳| ۱۸:۳۹:۴۵

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » هشدار فرمانده نیروی دریایی سپاه به آمریکایی‌ها

آذر ۲۱, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4452کد مطلب

317تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

هشدار فرمانده نیروی دریایی سپاه به آمریکایی‌ها

هشدار فرمانده نیروی دریایی سپاه به آمریکایی‌ها

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از تابناک، سردار سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری در یادواره تلویزیونی شهدای مدافع حرم استان گیلان اظهار داشت: با توجه به محوریت شهیدان یدالله قاسم‌زاده، سجاد عفتی و حبیب روحی در این یادواره، امروز هر چه داریم به برکت شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است که با شجاعت خود دشمن را از مرزهای کشور دور کردند. وی گفت: رزمندگان ایرانی در دفاع از حرم حماسه‌های زیادی آفریدند و داعشی‌ها فهمیدند که ایران و ایرانی...

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از تابناک، سردار سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری در یادواره تلویزیونی شهدای مدافع حرم استان گیلان اظهار داشت: با توجه به محوریت شهیدان یدالله قاسم‌زاده، سجاد عفتی و حبیب روحی در این یادواره، امروز هر چه داریم به برکت شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است که با شجاعت خود دشمن را از مرزهای کشور دور کردند.

وی گفت: رزمندگان ایرانی در دفاع از حرم حماسه‌های زیادی آفریدند و داعشی‌ها فهمیدند که ایران و ایرانی کیست؛ شهدا مزین به اخلاق اسلامی بودند و سجایای اخلاقی شهید روحی زبانزد بود و همگان این شهید بزرگوار را به مهربانی و شجاعت می‌شناختند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: شهید روحی قبل از ورود به سپاه با خدا ارتباط برقرار کرده بود و این شهید بزرگوار، مسجدی بود و بر نماز اول وقت تاکید داشت و سعی می‌کرد نماز را به جماعت اقامه کند.

سردار تنگسیری بیان کرد: تکفیری‌ها، نیروهای النصره و داعشی‌ها مجهز به سلاح‌های روز بسیار پیشرفته هستند و کشتن زنان و کودکان بی‌دفاع، کمترین جنایت داعشی‌ها بود و بویی از انسانیت نبرده بودند و مسلمان و غیرمسلمان را ذبح می‌کردند.

وی افزود: مدعیان حقوق بشر، تجهیز داعش را بر عهده داشتند و همچنین داعشی‌ها، موشک‌های دقیق و پیشرفته‌ای در اختیار داشتند اما شهدای مدافع حرم با شجاعت خودشان در مقابل آتش دشمن ایستادند تا از حریم اهل‌بیت(ع) دفاع کنند.

سردار تنگسیری ضمن تحسین حماسه‌آفرینی‌های شهدای مدافع حرم ایرانی، افغانستانی و پاکستانی در سوریه اعلام کرد: داعشی‌ها مسلمان نیستند و تنها نام مسلمان را دارند؛ اما رزمندگان شیعه و سنی، جانانه در مقابل دشمنان اسلام ایستادند.

وی اظهار داشت: شبکه‌های اجتماعی علیه مدافعان حرم سم‌پاشی می‌کنند با اینکه مدافعان حرم در اوج جوانی از همسر و فرزند خردسال خود گذشتند و برای جهاد در راه خدا هجرت کردند و مصداق آیه الَّذِینَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَجَاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ شدند.

سردار تنگسیری گفت: کار شهدای مدافع حرم بالاتر از شهدای دوران دفاع مقدس است؛ دشمن بعثی به ناحق جنگ را علیه ما به راه انداخت و شهرهای ما را تصرف کرد لذا همه مردم برای دفاع از کشور رفتند اما امروز دشمنان داخلی و خارجی از طریق تبلیغات مسموم به مدافعان حرم و خانواده‌های آنان زخم زبان می‌زنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: داعش تا نزدیکی مرزهای ایران آمده بود و فاصله‌ای با استان‌های مرزی ما نداشت و این شهدای مدافع حرم بودند که مردانه و غیورانه به جبهه رفتند و اکنون وظیفه ما است که قدردان شهدا و خانواده‌های آنان باشیم.

به گزارش همشهری آنلاین، سردار دریادار علیرضا تنگسیری در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان نیز استفاده از نیروهای جوان را از برنامه‌های نیروی دریایی سپاه خواند و اظهار داشت: استان گیلان، هشت‌هزار شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است و وجود دانشگاه نیروی دریایی سپاه در این استان نشان از اهمیت و جایگاه گیلان دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ایجاد خدشه برای خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران قابل پذیرش نیست و سپاه توانسته است پاسدار امنیت در دریا باشد گفت: جمهوری اسلامی ایران متصل به آب‌های بین‌المللی است لذا باید از این فرصت به‌نحو احسن و بهینه استفاده کنیم.

سردار تنگسیری با تأکید به اهمیت برقراری امنیت پایدار در خلیج فارس و آب‌های دوردست خاطرنشان کرد: چشم طمع به سایر کشورها نداریم بلکه دست دوستی به‌طرف کشورهای حاشیه خلیج فارس دراز می‌کنیم.

وی به وحدت و همگرایی موجود بین نیروی دریایی سپاه و ارتش اشاره کرد و ابراز داشت: سپاه و ارتش با هم برادرند و دشمنان نمی‌توانند بین ما فاصله و شکاف ایجاد کنند و حضور نیروی دریایی سپاه در اقیانوس در ایجاد امنیت خطوط کشتیرانی تجاری و نفتکش‌های ایرانی مؤثر بوده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه نیروی دریایی یک نیروی راهبردی است تصریح کرد: هدفمان از حضور در گیلان در واقع دیدار با خانواده‌های معزز شهدا به‌ویژه شهدای مدافع حرم است.

سردار تنگسیری با ابراز اینکه امنیت دریا برای جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم است گفت: امروز دیگر آن‌گونه نیست که خطوط کشتیرانی برای دیگران آزاد باشد اما ما این حق را نداشته باشیم و پیام نیروی دریایی سپاه به کشورهای منطقه، دوستی و محبت است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران تصریح کرد: دشمنان اگر بخواهند خللی در امنیت منطقه ایجاد کنند مقابل آنان خواهیم ایستاد و امروز سینه به سینه نیروهای آمریکایی در آب‌های منطقه ایستاده‌ایم.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .