امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳| ۱۹:۱۸:۵۹

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » پاکپور: از فردا شاهد اوج عملیاتی رزمایش «ایران مقتدر» خواهیم بود

مهر ۲۶, ۱۴۰۱ تاریخ انتشار

adminنویسنده

9534کد مطلب

265تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

پاکپور: از فردا شاهد اوج عملیاتی رزمایش «ایران مقتدر» خواهیم بود

پاکپور: از فردا شاهد اوج عملیاتی رزمایش «ایران مقتدر» خواهیم بود

به گزارش شیرگاه خبر ،رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه درباره مراحل دومین روز از این رزمایش اظهار کرد: ما امروز برنامه ستون‌کشی و استقرار نیروهای خودمان را در منطقه رزمایش داریم که این بخش از ساعت ۶ صبح آغاز شده و هم‌اکنون نیز در حال انجام است. وی افزود: عملیات‌های پیش‌بینی‌شده برای روز سوم نیز طبق برنامه از صبح فردا چهارشنبه انجام می‌شود. فرمانده نیروی زمینی سپاه در پاسخ به...

به گزارش شیرگاه خبر ،رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه درباره مراحل دومین روز از این رزمایش اظهار کرد: ما امروز برنامه ستون‌کشی و استقرار نیروهای خودمان را در منطقه رزمایش داریم که این بخش از ساعت ۶ صبح آغاز شده و هم‌اکنون نیز در حال انجام است.

وی افزود: عملیات‌های پیش‌بینی‌شده برای روز سوم نیز طبق برنامه از صبح فردا چهارشنبه انجام می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه در چه‌روزی به اوج خود خواهد رسید، بیان کرد: هر روز این رزمایش اوج آن است؛ دیروز که تجمع نیروها و تجهیزات را شاهد بودیم یک اوج بود و امروز هم که شاهد اعزام تجهیزات و ستون‌کشی به منطقه رزمایش هستیم.

وی ادامه داد: ستون‌کشی یکی از مراحل بسیار سخت رزمایش است، ‌چراکه تجهیزات بایستی با یک نظم خاصی از محورها و جاده‌ها عبور کنند که ملاحظات خاص خود را دارد و تا عصر امروز نیز به‌لطف خدا به‌سلامتی انجام خواهد شد.

سردار پاکپور با اعلام اینکه “در دو روز آینده شاهد اوج عملیاتی رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه خواهیم بود”، گفت: فردا یگان‌های زرهی، نیروی مخصوص، بالگردها و پهپادهای رزمی وارد عمل خواهند شد.

 

برچسب ها :

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .