امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳| ۲۲:۲۸:۲۱

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » ایثار و مقاومت » پویش «لبیک یا خامنه‌ای» در شهرستان سوادکوه شمالی سیلی محکم دهه نودی‌ها به ضدانقلاب

آبان ۲, ۱۴۰۱ تاریخ انتشار

adminنویسنده

9620کد مطلب

345تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

پویش «لبیک یا خامنه‌ای» در شهرستان سوادکوه شمالی سیلی محکم دهه نودی‌ها به ضدانقلاب

پویش «لبیک یا خامنه‌ای» در شهرستان سوادکوه شمالی سیلی محکم دهه نودی‌ها به ضدانقلاب

به گزارش شیرگاه خبر ،در پی انتشار اخبار و ادعای کذب رسانه‌های خارجی نظیر رسانه‌های فارسی زبان لندن نشین که تمام توان خود را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفته‌اند، طی حرکتی خودجوش توسط دانش‌آموزان سراسر  کشور و شهرستان سوادکوه شمالی   سیلی محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم نواخته شد.  آنچه که رسانه‌های فارسی‌زبان خارج‌نشین از این اتفاق دنبال می‌کردن ساخت یک تصویر غیرواقعی از نسل جدید جامعه ایرانی در افکار عمومی بود؛...

به گزارش شیرگاه خبر ،در پی انتشار اخبار و ادعای کذب رسانه‌های خارجی نظیر رسانه‌های فارسی زبان لندن نشین که تمام توان خود را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفته‌اند، طی حرکتی خودجوش توسط دانش‌آموزان سراسر  کشور و شهرستان سوادکوه شمالی   سیلی محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم نواخته شد. 

آنچه که رسانه‌های فارسی‌زبان خارج‌نشین از این اتفاق دنبال می‌کردن ساخت یک تصویر غیرواقعی از نسل جدید جامعه ایرانی در افکار عمومی بود؛ نسلی که نسبتی با آرمان‌های انقلاب، امام(ره) و رهبری ندارند. اما با بصیرت بی‌نظیر نوجوانان این عملیات رسانه‌ای ضدانقلاب نیز با شکست روبه‌رو شد و دانش‌آموزان تصویر واقعی مدارس ایران را به همگان نشان دادند.

اخیرا در واکنش به اقدامات تحریک‌آمیز ضدانقلاب در مدارس، پویش های  خودجوش توسط دانش‌آموزان تحت عنوان «لبیک یا خامنه‌ای»«ایران من ، ایران امن»  راه افتاده است. این پویش که مورد استقبال اکثر دانش‌آموزان مقاطع مختلف بوده کماکان ادامه داشته و تصاویری از آن در رسانه‌ها منتشر شده است. 

دانش آموزان فهیم و انقلابی با راه اندازی خودجوش این پویش در سراسر مدارس شهرستان سوادکوه شمالی ، ثابت کردند که پای کار انقلاب بوده و به جمهوری اسلامی باور قلبی دارند. این دانش‌آموزان با تجدید بیعت با خط ولایت و تاکید بر حفظ تمامیت ارضی، سیلی محکمی بر گوش فتنه‌گران و آشوب‌طلبان نواختند و آن‌ها را از خواب خوش بیدار کردند. 

همچنین این دانش آموزان در پیامی غیرمستقیم به دشمنان این مرز و بوم هشدار داده و اعلام کردند که در برابر میهن و کشورشان با کسی شوخی نداشته و غیورانه پشت رهبری ایستاده‌اند. 

01 2 02 2 03 2 04 2 05 2 06 2 07 2 08 2 09 1 10 1 11 1 12 1 13 1 14 1 15 1 16 1 17 1 18 1

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .