امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳| ۲۰:۰۸:۵۹

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » پیام خداحافظی جلالی برای هواداران نساجی

اسفند ۱۸, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

6778کد مطلب

468تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

پیام خداحافظی جلالی برای هواداران نساجی

پیام خداحافظی جلالی برای هواداران نساجی

به گزارش شیرگاه خبر ،باشگاه نساجی مازندران برای خروج از بحران مجید جلالی را جانشین وحید فاضلی کرد. جلالی بلافاصله بعد از حضور در نساجی دست به تغییراتی گسترده در این تیم داد. چند بازیکن از جمع قائمشهری ها جدا شدند و نساجی با جذب ۶ بازیکن جزو پر کارترین تیم ها در نقل و انتقالات بود. روند نتیجه گیری نساجی اما بعد از حضور مجید جلالی تغییر نکرد و تداوم شکست های متوالی، شرایط این تیم را بیش از...

به گزارش شیرگاه خبر ،باشگاه نساجی مازندران برای خروج از بحران مجید جلالی را جانشین وحید فاضلی کرد. جلالی بلافاصله بعد از حضور در نساجی دست به تغییراتی گسترده در این تیم داد. چند بازیکن از جمع قائمشهری ها جدا شدند و نساجی با جذب ۶ بازیکن جزو پر کارترین تیم ها در نقل و انتقالات بود.

روند نتیجه گیری نساجی اما بعد از حضور مجید جلالی تغییر نکرد و تداوم شکست های متوالی، شرایط این تیم را بیش از پیش نگران کننده کرد. نساجی با سرمربی باتجربه خود از هفته یازدهم تا هفدهم تنها موفق به کسب یک مساوی شده و بقیه بازی های خود را با باخت پشت سر گذاشت.

با توجه به این شرایط، باشگاه نساجی امروز طی توافقی دو جانبه با مجید جلالی قطع همکاری کرده و ساکت الهامی را به عنوان جانشین او انتخاب کرد. جلالی ساعاتی پس از پایان کارش در نساجی، پیامی احساسی را برای هواداران این تیم در اینستاگرام منتشر کرد:

طنین صدای محبت آمیز شما بالاترین انگیزه بازگشتم به نساجی بود. هر چند با سخت ترین وضعیت روبرو شدم ولی تیم در حال بهتر شدن و نگاه من کاملا امیدوارانه بود. تصمیم باشگاه برایم قابل احترام است. فقط لطفا بازیکنان جوانی که آمدند را بخاطر بسپارید که معیار مهمی برای قضاوت در آینده هستند. برای مجموعه بزرگ نساجی آرزوی موفقیت دارم. همه شما را برای همیشه در قلبم حفظ خواهم کرد.”

نکته جالب توجه در مورد این پست اینستاگرامی، واکنش هواداران نساجی بود. قریب به اتفاق هواداران این تیم با وجود کسب نتایج ضعیف، پیام هایی مثبت را زیر این پست منتشر کرده و از مجید جلالی تشکر کردند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .