امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳| ۰۸:۲۶:۱۸

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » کاهش شش درصدی ترددهای نوروزی در جاده های کشور

فروردین ۶, ۱۴۰۳ تاریخ انتشار

adminنویسنده

10058کد مطلب

34تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

کاهش شش درصدی ترددهای نوروزی در جاده های کشور

کاهش شش درصدی ترددهای نوروزی در جاده های کشور

به گزارش شیرگاه خبر ،ایمان محرابی نیا  اعلام کرد: هم اکنون (ساعت ۱۱ صبح امروز) در محور‌های استان‌های اردبیل، گیلان، تهران، گلستان، سمنان، قزوین، زنجان، بوشهر، فارس، قم، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، هرمزگان، کرمان و یزد بارش باران ادامه دارد. وی از رانندگان خواست از سفر‌های غیر ضروری پرهیز کنند و در صورت ضرورت، سوخت و لباس کافی و مواد غذایی به همراه داشته باشند. کاهش ۶ درصدی سفر‌های جاده‌ای تا پنجم فروردین...

به گزارش شیرگاه خبر ،ایمان محرابی نیا  اعلام کرد: هم اکنون (ساعت ۱۱ صبح امروز) در محور‌های استان‌های اردبیل، گیلان، تهران، گلستان، سمنان، قزوین، زنجان، بوشهر، فارس، قم، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، هرمزگان، کرمان و یزد بارش باران ادامه دارد.
وی از رانندگان خواست از سفر‌های غیر ضروری پرهیز کنند و در صورت ضرورت، سوخت و لباس کافی و مواد غذایی به همراه داشته باشند.

کاهش ۶ درصدی سفر‌های جاده‌ای تا پنجم فروردین
مسئول اتاق عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور همچنین گفت:از آغاز طرح نوروزی یعنی از ۲۴ اسفند پارسال تا پنجم فروردین، شاهد کاهش ۶ درصدی رفت و آمد در جاده‌های کشور بوده ایم.
محرابی نیا افزود: میانگین سفر‌های جاده‌ای از ۲۴ اسفند تا پنجم فروردین روزانه دو میلیون ۶۵ هزار رفت وآمد بوده است که بیشترین تردد در چهارم فروردین با ثبت دو میلیون و ۳۴۴ هزار رفت وآمد ثبت شده است.
وی گفت: رفت وآمد در محور کرج – چالوس در مقایسه با پارسال ۱۰۵ درصد افزایش داشته و مسیر رودهن – آمل هم در همین مدت در مقایسه با پارسال ۳۱ درصد افزایش تردد نشان می‌دهد.
محرابی نیا افزود: رفت وآمد در محورفیروزکوه به قائم شهر هم ۶۰ درصد و آزاد راه قزوین – رشت هم ۶۹ درصد افزایش نشان می‌دهد.
مسئول اتاق عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور همچنین گفت: بیشترین خروجی خودرو در این ایام به تهران و البرز با ۹۳۳ هزار خودرو و بیشترین ورودی به مازندران با ۲۸۹ هزار خودرو و گیلان با ورودی ۲۳۰ هزار خودرو ثبت شده است.
وی ادامه داد:بیشترین خودرو‌های رویت شده در مازندران از استان‌های تهران، البرز، خراسان رضوی، اصفهان و گلستان بوده است و بیشترین پلاک‌های رویت شده در گیلان هم به استان‌های البرز، تهران، قزوین، مازندران و اردبیل تعلق داشته است.
محرابی نیا با اشاره به اینکه بیشترین رفت و آمد بین استانی تا پنجم فروردین به استان فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان اختصاص دارد گفت: ترافیک در محور جاده چالوس مسیر جنوب به شمال حد فاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده‌های هزارچم و تویر هم اکنون سنگین گزارش شده است.
وی همچنین گفت: هم اکنون محور آزادراه تهران – شمال در مسیر جنوب به شمال محدوده شهرستانک حد فاصل تونل البرز و انتهای آزادراه پردیس – تهران ترافیک سنگین گزارش شده است.
محرابی نیا همچنین محور هراز و فیروزکوه و آزاد راه تهران – شمال و آزاد راه قزوین – رشت را بارانی و دارای مداخلات جوی اعلام کرد.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .