امروز یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳| ۲۱:۵۴:۱۱

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » کرونای انگلیسی در شهرستان سوادکوه شمالی

فروردین ۱۰, ۱۴۰۰ تاریخ انتشار

adminنویسنده

7321کد مطلب

453تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

کرونای انگلیسی در شهرستان سوادکوه شمالی

کرونای انگلیسی در شهرستان سوادکوه شمالی

به گزارش شیرگاه خبر ،قاسم اویس درباره آخرین وضعیت کرونای انگلیسی در شهرهای مازندران اظهار کرد: این روزها شمار مبتلایان به کرونای انگلیسی روز به روز درحال افزایش بوده به طوری‌که می‌توان گفت طی ایام نوروزی دو تا سه برابر شده است. وی با اشاره به افزایش شمار مبتلایان جدید کرونایی در استان مازندران، افزود: این موضوع نیز در نوع خود نگران‌کننده است. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه احتمال افزایش تعداد شهرهای درگیر استان وجود دارد، تصریح کرد:...

به گزارش شیرگاه خبر ،قاسم اویس درباره آخرین وضعیت کرونای انگلیسی در شهرهای مازندران اظهار کرد: این روزها شمار مبتلایان به کرونای انگلیسی روز به روز درحال افزایش بوده به طوری‌که می‌توان گفت طی ایام نوروزی دو تا سه برابر شده است.

وی با اشاره به افزایش شمار مبتلایان جدید کرونایی در استان مازندران، افزود: این موضوع نیز در نوع خود نگران‌کننده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه احتمال افزایش تعداد شهرهای درگیر استان وجود دارد، تصریح کرد: قبلا مواردی از کرونای انگلیسی در شهرستان‌های قائم‌شهر، ساری، آمل، رامسر، بابلسر، نور و بابل مشاهده شده که شهرستان‌های تنکابن، سوادکوه شمالی و نوشهر به این لیست اضافه شده است.

اویس بیان کرد: نکته اصلی اینکه تجمعات باید به حداقل برسد و  فاصله‌گذاری اجتماعی مهم‌ترین موضوعی است که باید به آن توجه شود.

وی با هشدار احتمال افزایش تعداد شهرهای درگیر استان، خاطرنشان کرد: ایت احتمال با توجه به عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در بازارهای شب عید ، انجام دید و بازدیدها و دورهمی‌ها در ایام نوروز و همچنین ورود حجم زیادی از مسافران نوروزی به استان،  بسیار زیاد است.

به گزارش فارس، به گفته دکتر سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، تاکنون ۹۷ نفر مبتلا به سوش جهش یافته ویروس کرونا( انگلیسی) شناسایی شده‌اند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .