امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۲۲:۱۷:۲۰

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » مسئولین شهرستانی » کشف کالا های اساسی احتکار شده در سوادکوه شمالی

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۱ تاریخ انتشار

adminنویسنده

9181کد مطلب

289تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

کشف کالا های اساسی احتکار شده در سوادکوه شمالی

کشف کالا های اساسی احتکار شده در سوادکوه شمالی

به گزارش شیرگاه خبر ،احمدشعبانی (فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی) گفت : با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و در راستای مقابله با احتکار کالا‌های اولیه و ضروری مردم، ۲ انبار احتکار شکر ، روغن ، ماکارونی در سوادکوه شمالی  را کشف و ضبط کرد. وی افزود: موارد کشف شده شامل ۱۳ تن شکر ، ۴ تن روغن خوراکی ، ۳ هزار بسته ماکارونی  احتکار است که در همین راستا افراد متخلف به همراه اقلام احتکاری مکشوفه...

به گزارش شیرگاه خبر ،احمدشعبانی (فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی) گفت : با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و در راستای مقابله با احتکار کالا‌های اولیه و ضروری مردم، ۲ انبار احتکار شکر ، روغن ، ماکارونی در سوادکوه شمالی  را کشف و ضبط کرد.

وی افزود: موارد کشف شده شامل ۱۳ تن شکر ، ۴ تن روغن خوراکی ، ۳ هزار بسته ماکارونی  احتکار است که در همین راستا افراد متخلف به همراه اقلام احتکاری مکشوفه برای رسیدگی و اعمال قانون به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده سپاه سوادکوه شمالی با تاکید بر اینکه مبارزه با اخلالگران اقتصادی در دستور کار جدی اطلاعات سپاه قرار دارد از شهروندان خواست با مشاهده موارد احتکار و قاچاق با تلفن شبانه‌روزی ۱۱۴ تماس گرفته و گزارش دهند.

 

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .