امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۰۲:۲۸:۲۰

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » کشف ۱۷ تن چوب قاچاق در سوادکوه شمالی

مهر ۴, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

3718کد مطلب

271تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

کشف ۱۷ تن چوب قاچاق در سوادکوه شمالی

کشف ۱۷ تن چوب قاچاق در سوادکوه شمالی

به گزارش شیرگاه خبر ،فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی این فرماندهی حین کنترل خودرو‌های عبوری به سه خودروی حامل چوب مظنون شدند. سرهنگ حمیدرضا فرهودی افزود: بازرسی از این خودرو‌ها ۱۷ تن چوب آلات جنگلی که قاچاقچیان آن را از جنگل‌های اطراف این شهرستان برداشت کرده بودند کشف شد. وی از توقیف خودرو‌های مورد نظر خبر داد و گفت:در این راستا رانندگان این خودرو‌ها نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده...

به گزارش شیرگاه خبر ،فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی این فرماندهی حین کنترل خودرو‌های عبوری به سه خودروی حامل چوب مظنون شدند.
سرهنگ حمیدرضا فرهودی افزود: بازرسی از این خودرو‌ها ۱۷ تن چوب آلات جنگلی که قاچاقچیان آن را از جنگل‌های اطراف این شهرستان برداشت کرده بودند کشف شد.
وی از توقیف خودرو‌های مورد نظر خبر داد و گفت:در این راستا رانندگان این خودرو‌ها نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی از عزم راسخ پلیس برای برخورد با پدیده قاچاق کالا خبر داد و به شهروندان توصیه کرد:در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .