امروز یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱| ۰۲:۰۷:۰۵

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » ۲ هزار واحد مسکن نیازمندان در مازندران احداث می شود

مرداد ۲۴, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

3482کد مطلب

128تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

۲ هزار واحد مسکن نیازمندان در مازندران احداث می شود

۲ هزار واحد مسکن نیازمندان در مازندران احداث می شود

  به گزارش شیرگاه خبر ،احمد حسین زادگان با بیان اینکه برای دو هزار محروم و نیازمند استان فردا ساخت مسکن آغاز می شود، افزود: ساخت این واحدهای مسکونی روز پنجشنبه با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه آغاز می شود. وی با عنوان اینکه این واحدهای مسکونی با کمک دستگاه های حمایتی و بسیج سازندگی احداث می شود، افزود: تلاش می شود این طرح ها هرچه زودتر به بهره برداری رسد. وی به برنامه های سفر نوبخت به استان...

  به گزارش شیرگاه خبر ،احمد حسین زادگان با بیان اینکه برای دو هزار محروم و نیازمند استان فردا ساخت مسکن آغاز می شود، افزود: ساخت این واحدهای مسکونی روز پنجشنبه با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه آغاز می شود.

وی با عنوان اینکه این واحدهای مسکونی با کمک دستگاه های حمایتی و بسیج سازندگی احداث می شود، افزود: تلاش می شود این طرح ها هرچه زودتر به بهره برداری رسد.

وی به برنامه های سفر نوبخت به استان اشاره و اضافه کرد: بازدید از ساخت پل چهارم در بابلسر، رینگ شهری هچیرود، تالار مرکزی ساری، ورزشگاه ساری، کمربندی بابل به شیرگاه، افتتاح کارخانه زباله سوز نوشهر، کمپوست تنکابن از جمله برنامه هاست.

استاندار مازندران یادآور شد: بازدید از بیمارستان قائمشهر، سد لاستیکی سرخ رود، فرودگاه بیشه کلا و حضور در شورای برنامه ریزی از دیگر برنامه های سفر دو روزه نوبخت به استان است.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 669

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .