امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳| ۰۹:۰۷:۱۴

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » ۲ واحد بوم‌گردی در سوادکوه شمالی پلمب شد

آذر ۱۷, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4348کد مطلب

231تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

۲ واحد بوم‌گردی در سوادکوه شمالی پلمب شد

۲ واحد بوم‌گردی در سوادکوه شمالی پلمب شد

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از ایرنا ،سید محمد انصارالحسینی با بیان اینکه وضعیت این شهرستان نارنجی است، افزود: به منظور کنترل از افزایش شیوع ویروس کرونا، حضور مسافر و گردشگر به مناطق گردشگری ممنوع شده است. وی با اعلام اینکه طبق مصوبات ستاد ملی کرونا، طرح جامع مدیریت هوشمند با هدف کاهش قطع زنجیره انتقال بیماری در این شهرستان تداوم دارد، گفت: خوشبختانه تردد خودرو با پلاک غیربومی در سطح این شهرستان به حداقل رسیده است. شهرستان سوادکوه...

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از ایرنا ،سید محمد انصارالحسینی با بیان اینکه وضعیت این شهرستان نارنجی است، افزود: به منظور کنترل از افزایش شیوع ویروس کرونا، حضور مسافر و گردشگر به مناطق گردشگری ممنوع شده است.

وی با اعلام اینکه طبق مصوبات ستاد ملی کرونا، طرح جامع مدیریت هوشمند با هدف کاهش قطع زنجیره انتقال بیماری در این شهرستان تداوم دارد، گفت: خوشبختانه تردد خودرو با پلاک غیربومی در سطح این شهرستان به حداقل رسیده است.

شهرستان سوادکوه شمالی با داشتن طبیعت بکر و زیبا و مواهب الهی ۱۷۰ واحد اقامتی گردشگری دارد.

فرماندار در ادامه میزان استفاده از ماسک شهروندان سوادکوه شمالی را ۹۷ درصد اعلام کرد و افزود: از شهروندان خواسته‌ایم همان‌طور که تا این لحظه همکاری خوبی با عوامل اجرایی محدودیت‌ها داشته اند، همچنان در خانه های خود بمانند و جز موارد ضروری از خانه خارج نشوند.

انصارالحسینی با تشکر از اصناف و بازاریان به دلیل همکاری خوبی که در راستای اجرای طرح مقابله با ویروس کرونا داشته اند، گفت که از ابتدای طرح تاکنون ۲ واحد خبازی و ۲ واحد شیرینی فروشی به دلیل بی توجهی به مصوبات ستاد کرونا در سطح این شهرستان پلمب شده اند.

وی در پایان با اشاره به اینکه استفاده از تجهیزات از قبیل خودکار در بانکها می تواند راه انتقال ویروس کرونا باشد از متصدیان شعب بانک در سطح این شهرستان خواست تا از تجهیزات الکترونیکی و یا مواد ضدعفونی استفاده کنند.

 

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .