امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳| ۲۲:۱۷:۲۸

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » ۶ آمریکایی پس از تزریق واکسن کرونا فوت کردند

آذر ۱۹, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

4374کد مطلب

318تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

۶ آمریکایی پس از تزریق واکسن کرونا فوت کردند

۶ آمریکایی پس از تزریق واکسن کرونا فوت کردند

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از روسياالیوم، گزارش سازمان غذا و داروی آمریکا نشان می‌دهد ۶ نفر در آزمایش‌های انسانی واکسن کرونا که به‌وسیله شرکت «فایزر»، غول دارویی آمریکا و شرکت آلمانی  «بایونتک» (Biontech) ساخته شده است، جان خود را از دست داده‌اند. طبق این گزارش، چهار نفر از ۶ فوتی داروی جعلی دریافت کردند و دو نفر با داروی واقعی واکسینه شدند. همچنین اعلام شد یکی از شرکت‌کنندگان در گروه آزمایش واکسن دارای چاقی...

به گزارش شیرگاه خبر به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از روسياالیوم، گزارش سازمان غذا و داروی آمریکا نشان می‌دهد ۶ نفر در آزمایش‌های انسانی واکسن کرونا که به‌وسیله شرکت «فایزر»، غول دارویی آمریکا و شرکت آلمانی  «بایونتک» (Biontech) ساخته شده است، جان خود را از دست داده‌اند.

طبق این گزارش، چهار نفر از ۶ فوتی داروی جعلی دریافت کردند و دو نفر با داروی واقعی واکسینه شدند. همچنین اعلام شد یکی از شرکت‌کنندگان در گروه آزمایش واکسن دارای چاقی و تصلب شرایین بود که سه روز پس از تزریق نخستین دوز دارو درگذشت.

داوطلب دوم ۶۰ روز پس از تزریق دوز دوم دچار حمله قلبی شد. در میان شرکت‌کنندگان آزمایش واکسن، دو نفر بر اثر حمله قلبی و سکته مغزی جان خود را از دست دادند و علت مرگ دو نفر دیگر مشخص نشده است.

از ۶ نفری که فوت کرده‌اند، سه نفر بالای ۵۵ سال داشتند. در کل حدود ۳۸ هزار نفر بالای ۱۶ سال در آزمایش واکسن کرونا شرکت کرده‌اند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .