امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۲۱:۴۴:۲۲

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » ۲۹ متقاضی در سوادکوه شمالی تسهیلات کرونایی دریافت کردند

مهر ۴, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

3721کد مطلب

287تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

۲۹ متقاضی در سوادکوه شمالی تسهیلات کرونایی دریافت کردند

۲۹ متقاضی در سوادکوه شمالی تسهیلات کرونایی دریافت کردند

به گزارش شیرگاه خبر ، سید محمد انصارالحسینی افزود: از این تعداد ۲۵ متقاضی از بانک ملی و چهار متقاضی هم از بانک تجارت تسهیلات خود را دریافت کرده اند. وی گفت: تاکنون مبلغ ۲۷۶ میلیون تومان تسهیلات کرونایی در شهرستان سوادکوه شمالی پرداخت شده است. فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه مابقی پرونده ها در بانک ها در دست اقدام است، افزود: از بانک ها می خواهیم تا نسبت به پرداخت تسهیلات کرونایی مابقی متقاضیان سریع تر اقدام...

به گزارش شیرگاه خبر ، سید محمد انصارالحسینی افزود: از این تعداد ۲۵ متقاضی از بانک ملی و چهار متقاضی هم از بانک تجارت تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

وی گفت: تاکنون مبلغ ۲۷۶ میلیون تومان تسهیلات کرونایی در شهرستان سوادکوه شمالی پرداخت شده است.

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه مابقی پرونده ها در بانک ها در دست اقدام است، افزود: از بانک ها می خواهیم تا نسبت به پرداخت تسهیلات کرونایی مابقی متقاضیان سریع تر اقدام کنند.

انصارالحسینی در پایان با اعلام اینکه بازرسان مشترکی از شبکه بهداشت، اصناف، صنعت و معدن به صورت روزانه از نانوایی ها و خواربارفروشی ها بازدید به عمل می آورند، گفت: با توجه به بازگشایی مدارس به آموزش و پرورش و شبکه بهداشت هم تاکید کرده ایم تا در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی از مدارس بازدید به عمل آورند.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .