امروز یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳| ۲۲:۴۶:۲۷

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » ۳۵ تصادف جاده‌ای محور سوادکوه در ۶۰ روز

شهریور ۹, ۱۳۹۸ تاریخ انتشار

adminنویسنده

2027کد مطلب

314تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

۳۵ تصادف جاده‌ای محور سوادکوه در ۶۰ روز

 به گزارش شیرگاه خبر،وحید متانی با اشاره به خدمات جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در طرح تابستان ۹۸ تا پایان مرداد‌ماه، گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی همزمان با سراسر کشور طرح ملی امداد و نجات تابستان ۹۸ را با همه ظرفیت از ۳۱ خرداد‎ماه آغاز کرد. وی افزود: هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با دارا بودن ۵ پایگاه امداد و نجات جاده ای در گدوک ، دوگل، ارفع‌ده، جوارم و شیر گاه و تیم...

 به گزارش شیرگاه خبر،وحید متانی با اشاره به خدمات جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در طرح تابستان ۹۸ تا پایان مرداد‌ماه، گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی همزمان با سراسر کشور طرح ملی امداد و نجات تابستان ۹۸ را با همه ظرفیت از ۳۱ خرداد‎ماه آغاز کرد.

13980605000521 Test PhotoN

وی افزود: هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با دارا بودن ۵ پایگاه امداد و نجات جاده ای در گدوک ، دوگل، ارفع‌ده، جوارم و شیر گاه و تیم های تخصصی امداد و نجات حوادث جاده‌ای، سیلاب، کوهستان به هموطنان و همشهریان در صورت بروز حوادث و سوانح، خدمات امدادی ارائه می‌کند.

13980605000524 Test PhotoN

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از تعداد ۶۰ مورد حادثه، تشکیل تعداد ۶۸ تیم عملیاتی از ابتدای تابستان تا پایان مرداد‌ماه امسال خبر داد و خاطر نشان کرد: تعداد ۳۵ تصادف جاده‌ای، تعداد ۹ مورد عملیات کوهستان، تعداد ۹ مورد عملیات شهری، سه مورد آتش‌سوزی و چهار مورد حوادث دیگر در مدت ۶۰ روز تابستانی تا پایان مرداد‌ماه رخ داد.

13980605000525 Test PhotoN

متانی از ۱۸۶ نفر حادثه‌‎دیده و انتقال ۴۰ مصدوم انتقالی به بیمارستان‌‎ها توسط جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد و اظهار کرد: ۳۷ نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند و ۶ نفر هم در صحنه تصادف فوت کردند.

13980605000519 Test PhotoN

وی از اسکان اضطراری ۳۶ نفر در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد و با بیان اینکه ۲۸۱ نفر به پایگاه‌های جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی مراجعه حضوری داشتند، بیان کرد: در طرح ۹۴ روزه تابستانه امداد و نجات که از ۳۱ خرداد‌ماه آغاز و تا ۳۱ شهریور‌ماه ادامه دارد، روزانه ۲۲ نفر در پایگاه‌های پنج‌گانه شهرستان با بکارگیری ۵ دستگاه آمبولانس،۲دستگاه خودروی ست نجات ،۳ دستگاه خودروی کمک‌دار و یک دستگاه موتور فعالیت دارند.

13980605000528 Test PhotoN

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه در طول اجرای طرح تابستانی ۲ هزار و ۶۸ نفر – روز فعالیت داوطلبانه توسط نجات‌گران جمعیت هلال احمر در شهرستان خواهد بود، افزود: پایگاه‌های گدوک و ارفع‌ده جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه در زمان بحران‌های احتمالی امکان اسکان در راه‌ماندگان را دارد و شماره ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به هموطنان جهت خدمت‌رسانی است و شماره تماس ۰۱۱۴۲۴۵۰۱۳۲ کشیک جمعیت هلال احمر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی است.

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .