امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳| ۰۳:۱۰:۲۳

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » ۸ طرح عمرانی و اشتغالزایی در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی شد

بهمن ۱۵, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

adminنویسنده

5211کد مطلب

247تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

۸ طرح عمرانی و اشتغالزایی در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی شد

به گزارش شیرگاه خبر،۸ طرح عمرانی و اشتغالزایی در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی شد. این طرح ها شمال یک واحد مسکن مددجویی، ۳ واحد اشتغالزایی تحت پوشش کمیته امداد، یک مرکز نیکوکاری درمانی، نمازخانه کیمته امداد امام خمینی (ره) ، یک طرح برق رسانی بود که به بهره برداری رسید و همچنین عملیات اجرایی ساخت یک واحد مسکونی هم آغاز شد. رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ساختمان...

به گزارش شیرگاه خبر،۸ طرح عمرانی و اشتغالزایی در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی شد.

این طرح ها شمال یک واحد مسکن مددجویی، ۳ واحد اشتغالزایی تحت پوشش کمیته امداد، یک مرکز نیکوکاری درمانی، نمازخانه کیمته امداد امام خمینی (ره) ، یک طرح برق رسانی بود که به بهره برداری رسید و همچنین عملیات اجرایی ساخت یک واحد مسکونی هم آغاز شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ساختمان مسکن مددجویی به متراژ ۵۰ متر مربع و با هزینه ۸۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است، افزود: ساخت این مسکن با مشارکت بسیج سازندگی و کمیته امداد بوده که به بهره برداری رسیده است.

علیرضا عابدی با اعلام اینکه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۳ طرح اشتغال زایی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است، گفت: در این طرح های اشتغالزایی ۶ نفر مشغول به کار شده اند.

وی از افتتاح مرکز نیکوکاری درمانی با همت خیرین در سطح این شهرستان خبر داد و افزود: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نمازخانه کمیته امداد این شهرستان هم با هزینه ۴۰ میلیون تومان و با همت خیرین ساخته شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سوادکوه شمالی از آغاز عملیات ساخت مسکن ۶ واحدی خبر داد و گفت که خرید زمین به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان با مشارکت خانواده و خیرین و همچنین برای هزینه ساخت هم با تسهیلات بنیاد مسکن، کمیته امداد و خیرین آغاز خواهد شد.

عابدی با بیان اینکه در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ۱۰ سری جهیزیه به ارزش کل ۲۰۰میلیون تومان بین نوعروسان کمیته امداد توزیع شد، افزود: توسط مرکز نیکوکاری امام علی (ع) چهار بخاری و ۲ آبگرمکن به مبلغ ۸ میلیون تومان بین نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی در پایان از آزادی چهار زندانی جرائم غیرعمد با همت مرکز نیکوکاری امام علی (ع) در سطح این شهرستان خبر داد.

یکهزار و ۳۳۵ خانوار تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان هستند.
همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر همچنین پروژه تبدیل شبکه سیمی به کابل خود نگهدار فشار ضعیف  در شهر شیرگاه به بهره برداری رسید.

این طرح با هزینه ای بیش از ۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال با حجم فیزیکی چهار هزار و ۱۳۰ متر به بهره برداری رسیده است

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .