امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳| ۱۹:۳۰:۴۰

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » برگزاری همایش «یاد مطهر» در سوادکوه شمالی+ تصاویر

اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸ تاریخ انتشار

adminنویسنده

859کد مطلب

290تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

برگزاری همایش «یاد مطهر» در سوادکوه شمالی+ تصاویر

برگزاری همایش «یاد مطهر» در سوادکوه شمالی+ تصاویر

به گزارش شیرگاه خبر، به مناسبت شهادت استاد شهید «مرتضی مطهری» و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه، عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه سوادکوه شمالی با برگزاری همایشی با عنوان «یاد مطهر» از مربیان عقیدتی و هادیان سیاسی خود تجلیل به عمل آورد. این مراسم با حضور فرماندهان پایگاه‌های مقاومت، مسئولان ادارات و نهادها در سالن همایش آموزش و پرورش شهر شیرگاه و با سخنرانی حجت‌الاسلام «سیدحسین ابراهیمیان» معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار شد. ابراهیمیان در این مراسم طی...

به گزارش شیرگاه خبر، به مناسبت شهادت استاد شهید «مرتضی مطهری» و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه، عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه سوادکوه شمالی با برگزاری همایشی با عنوان «یاد مطهر» از مربیان عقیدتی و هادیان سیاسی خود تجلیل به عمل آورد.

این مراسم با حضور فرماندهان پایگاه‌های مقاومت، مسئولان ادارات و نهادها در سالن همایش آموزش و پرورش شهر شیرگاه و با سخنرانی حجت‌الاسلام «سیدحسین ابراهیمیان» معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار شد.

ابراهیمیان در این مراسم طی سخنانی ضمن گرامی‌داشت شهادت استاد مرتضی مطهری خطاب به جوانان حاضر در مراسم اظهار داشت: شما جوانان باید در این سن جوانی قدر نعمت‌های خود را بدانید.

وی از نعمت انسان بودن به عنوان اولین نعمت خداوند یاد کرد و گفت: اگر خداوند ما را جماد یا نبات می‌آفرید، جز خوراک حیوان بودن فایده دیگری نداشتیم.

ابراهیمیان نعمت خرد و اندیشه را دومین نعمت بیان کرد و افزود: نعمت دین و اسلام سومین نعمتی است که خدا به انسان هدیه کرد.

وی به نقش دین در زندگی بشر اشاره کرد و گفت: زندگی بدون دین پوچ و تهی است، غرب امروز به این نتیجه رسیده که اشتباه کرده‌اند که بشر امروز را از آموزه‌های دینی دور نگه داشتند و امروز به این نتیجه رسیده‌اند که راه تعالی بشر رجوع به دین است تا به زندگی معنا و مفهوم بخشد چرا که دین آمد تا به نیازهای اساسی و متعالی انسان پاسخ دهد.

استاد حوزه و دانشگاه نعمت وجدان را یکی دیگر از نعمت‌های خداوند دانست و ابراز داشت: وجدان نیرویی است که هر کار خوبی انجام دادید به انسان آرامش می‌دهد و هر کاری بدی انجام دادید انسان را متأثر می‌کند.

ابراهیمیان پنجمین و مهمترین نعمتی که خداوند به انسان عطا فرمود را نعمت جوانی معرفی کرد که از مهمترین جایگاهی است که در قیامت از انسان سوال می‌شود از این رو به جوانان توصیه کرد که قدر این نعمت را بدانند و آن را در راه درست مصرف کنند.

تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم «سیدروح‌الله عمادی» و مربیان برتر عقیدتی سیاسی شهرستان سوادکوه شمالی پایان بخش مراسم یاد مطهر بود.

IMG 4584 IMG 4586 IMG 4590 IMG 4601 IMG 4607 IMG 4621

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .