امروز دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۳:۳۹

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » اخبار شهرستان » یادواره شهدای روستای چایباغ شهرستان سوادکوه شمالی

ویدیوها

گالری تصاویر

آذر ۹, ۱۳۹۸ تاریخ انتشار

آرایی نژادنویسنده

2887کد مطلب

37تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

یادواره شهدای روستای چایباغ شهرستان سوادکوه شمالی

یادواره شهدای روستای چایباغ شهرستان سوادکوه شمالی

به گزارش شیرگاه خبر ،سردار حسن حسن نیا، از فرماندهان دفاع مقدس ، با بیان این که امروز شهدا به عنوان افتخارات ارزنده ما هستند، گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون های پاک شهدا است. وی با اشاره به این که رزمندگان در دوران دفاع مقدس سختی های بسیاری را تحمل کرده و رشادت و فداکاری والایی را از خود نشان دادند، بیان داشت: رزمندگان قبل از شکستن خط ها خود را شکستند که سبب شد این گونه...

به گزارش شیرگاه خبر ،سردار حسن حسن نیا، از فرماندهان دفاع مقدس ، با بیان این که امروز شهدا به عنوان افتخارات ارزنده ما هستند، گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون های پاک شهدا است.
وی با اشاره به این که رزمندگان در دوران دفاع مقدس سختی های بسیاری را تحمل کرده و رشادت و فداکاری والایی را از خود نشان دادند، بیان داشت: رزمندگان قبل از شکستن خط ها خود را شکستند که سبب شد این گونه ماندگار شوند.
سردار حسن نیا با بیان این که شهدا با احساس تکلیف از خانه و زندگی خود گذشتند و در راستای حفظ نظام مقدس اسلامی تلاش کردند، تصریح کرد: شهدا با بهره گیری از سیره حسینی زمینه ساز اقتدار نظام اسلامی شدند که حضور در مجالس بزرگداشت این عزیزان به عنوان یک لیاقت و افتخار برای انسان است.
فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به این که انقلاب ما به آسانی به دست نیامده است تا به آسانی از دست برود، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان ستون دین است که باید رهنمودها و تدابیر ارزنده ایشان را سرلوحه امور خود قرار دهیم.
و در آخر مراسم از خانواده های معظم شهدا تجلیل بعمل آمد.

 

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 18

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .