امروز سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳| ۰۳:۳۴:۱۴

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » عمومی » حماسه مردم شیرگاه در ۷ اسفند سال ۶۰ باید در تقویم ایران ثبت شود

اسفند ۸, ۱۳۹۷ تاریخ انتشار

adminنویسنده

483کد مطلب

326تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

حماسه مردم شیرگاه در ۷ اسفند سال ۶۰ باید در تقویم ایران ثبت شود

حماسه مردم شیرگاه در ۷ اسفند سال ۶۰ باید در تقویم ایران ثبت شود

به گزارش شیرگاه خبر، دوازدهمین مراسم گراميداشت شهادت دو كبوترخونين بال شيرگاه در سال ۶۰ شهیدان داودیان و دوستعلی‌زاده در حمله منافقين به سپاه شيرگاه و خلق حماسه ۷ اسفند مردم شیرگاه، همراه با گرامیداشت یادبود حضرت حجت‌الاسلام حاج محمد مجتهدزاده فارابی با حضور پرشور آحاد بسیجیان، مردم و مسئولین شهرستان در مسجد جامع شهر شيرگاه برگزارشد. سردار حسن حسن‌نیا از فرماندهان جبهه مقاومت در سوریه طی سخنانی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه هفتم اسفند شهر شیرگاه...

به گزارش شیرگاه خبر، دوازدهمین مراسم گراميداشت شهادت دو كبوترخونين بال شيرگاه درimage 2019 2 26 21 51 35 693 Ndz سال ۶۰ شهیدان داودیان و دوستعلی‌زاده در حمله منافقين به سپاه شيرگاه و خلق حماسه ۷ اسفند مردم شیرگاه، همراه با گرامیداشت یادبود حضرت حجت‌الاسلام حاج محمد مجتهدزاده فارابی با حضور پرشور آحاد بسیجیان، مردم و مسئولین شهرستان در مسجد جامع شهر شيرگاه برگزارشد.

سردار حسن حسن‌نیا از فرماندهان جبهه مقاومت در سوریه طی سخنانی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه هفتم اسفند شهر شیرگاه و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: ما هر چه داریم از شهدا داریم و در جنگ نیز هر چه داشتیم از نام مبارک فاطمه زهرا(س) داشتیم،رزمندگان ما با رمز یا زهرا(س) می‌رفتند و نام آن دردانه ی پیامبر به ما روحیه می‌داد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس به حماسه تاریخی مردم شیرگاه در ۷ اسفند نیز اشاره و خاطرنشان کرد: اینجا سرزمین شیرمردان است. شیرگاه محل شیرمردانی است که مقاومت کردند و حماسه‌ای در آن سال ها خلق کردند که ماندگار شد، این حماسه باید در تاریخ و تقویم ایران ثبت شود.

در ابتدای این مراسم نیز حجت الاسلام حسین ابراهیمی امام جمعه شهر شیرگاه نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۷ اسفند شیرگاه گفت: تلاش می‌کنیم حماسه ۷ اسفند مردم شیرگاه در تقویم رسمی کشور ثبت شود.

اجرای شعر حماسی و آیینی توسط شاعر آیینی کشوری آقای حسن پور و اجرای گروه نمایشی تیرگان بسیج هنرمندان سپاه کربلا نیز از دیگر برنامه‌های این مراسم بود

دسته بندی :

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .