امروز دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ | ۰۷:۳۰:۱۳

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » اخبار شهرستان » «حماسه ۷ اسفند» و «شیرگاه انقلابی» در جمع داغ‌های توییتر فارسی

ویدیوها

گالری تصاویر

اسفند ۹, ۱۳۹۹ تاریخ انتشار

آرایی نژادنویسنده

5926کد مطلب

14تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

«حماسه ۷ اسفند» و «شیرگاه انقلابی» در جمع داغ‌های توییتر فارسی

«حماسه ۷ اسفند» و «شیرگاه انقلابی» در جمع داغ‌های توییتر فارسی

به گزارش شیرگاه خبر ،در ۷ اسفند ۱۳۶۰ گروهک اشرف دهقانی مبارزه مسلحانه ای را در شهر شیرگاه تدارک دید که شهر را کاملا به اختیار خود در آورند اما همچون حماسه ی مردم آمل ، مردم انقلابی و شهید پرور شیرگاه با ایستادگی و شجاعت در برابر این اقدام ایستادگی کردند که در نهایت دو تن از مردم بی دفاع این شهر را به نامهای “خسرو داودیان” و “قربانعلی دوست علی زاده” ناجوانمردانه به شهادت رساندند. کاربران شبکه اجتماعی...

به گزارش شیرگاه خبر ،در ۷ اسفند ۱۳۶۰ گروهک اشرف دهقانی مبارزه مسلحانه ای را در شهر شیرگاه تدارک دید که شهر را کاملا به اختیار خود در آورند اما همچون حماسه ی مردم آمل ، مردم انقلابی و شهید پرور شیرگاه با ایستادگی و شجاعت در برابر این اقدام ایستادگی کردند که در نهایت دو تن از مردم بی دفاع این شهر را به نامهای “خسرو داودیان” و “قربانعلی دوست علی زاده” ناجوانمردانه به شهادت رساندند.

کاربران شبکه اجتماعی سوادکوه شمالی همزمان با گرامیداشت حماسه هفتم اسفند سال ۶۰ مردم ولایتمدار شیرگاه و گرامیداشت ۱۱۴ شهدای والامقام سوادکوه شمالی، هشتگ حماسه۷اسفند و شیرگاه انقلابی را در توییتر داغ کردند.

فعالان فضای مجازی سوادکوه شمالی در شبکه توییتر با پرداختن به ویژگی‌های اخلاقی و معنوی شهدای  والامقام  توانستند هشتگ حماسه۷اسفند شیرگاه انقلابی  را به موضوع داغ(ترند) توییتر تبدیل کنند.

هر ساله در سالروز واقعه هفتم اسفند یادواره شهدای این شهر برگزار می شود اما امسال با حال و هوای کرونایی در کشور مردم رشید این شهرستان به همراه دیگر هم استانی ها توانستند هشتگ  حماسه ۷ اسفند و شیرگاه انقلابی را در توییتر فارسی جزو ۱۰ هشتگ برتر ترند کشوری کنند.

علیرضا آرایی نژاد حماسه 7 اسفند

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 18

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .