اخبار شهرستانگزارش تصویریویژه‌ها

قرائت بیانیه فرمانده واحد پیشگام سیدالشهدا(ع) پیش از خطبه های نمازجمعه سوادکوه شمالی

 به گزارش شیرگاته خبر ،پوریا زمانی فرمانده واحد پیشگام سیدالشهدا(ع) بسیج دانش آموزی حوزه امام خمینی(ره) پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع شیرگاه به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی به قرائت بیانیه پرداخت.
پوریا زمانی در سخنان خود با محکوم کردن سخنان رئیس جمهور آمریکا بر اعلام حمایت نسل چهارم دانش آموزان بسیجی انقلاب بر پاسداری از این نظام و ارزش‌های والای آن تاکید کرد و خواستار برخورد جدی با یاوه گویی‌های آمریکا توسط مسئولین نظام شد.
وی با بیان اینکه دانش آموزان انقلابی نسل چهارم همیشه در صحنه حاضر هستند بر تبعیت و پشتیبانی از فرامین مقام معظم رهبری تاکید و بر پاسداری از خون شهدا و تداوم انقلاب اسلامی تا رسیدن به صاحب اصلی آن تصریح کرد.
در نمازجمعه این هفته سوادکوه شمالی، مردم ولایتمدار شهرستان پوستر (ما آمریکا زیر پا می گذاریم) لگدمال  کرده و در نماز جمعه شرکت کردند

و دیگر برنامه های نماز جمعه این هفته قاری ابوالفضل رمضانی به قرائت قرآن و  متین اکبری اذان نمازجمعه را قرائت نمودند مسابقه نقاشی با موضوع (مرگ بر آمریکا) و ایستگاه صلواتی نمازجمعه نیز توسط دانش آموزان بسیجی واحد‌های پیشگام حوزه امام خمینی (ره) سوادکوه شمالی برگزار شد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا