امروز جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳| ۲۱:۰۳:۴۳

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شما اینجا هستید |

صفحه اصلی » سراسر استان » پیشرفت‌های چشمگیر در ناوگان دریایی چشم دشمن را خیره کرد

اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۱ تاریخ انتشار

adminنویسنده

8832کد مطلب

1281تعداد نمایش

بدون دیدگاهتعداد نظرات

پیشرفت‌های چشمگیر در ناوگان دریایی چشم دشمن را خیره کرد

پیشرفت‌های چشمگیر در ناوگان دریایی چشم دشمن را خیره کرد

به گزارش شیرگاه خبر ، امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری به مناسبت هفتم آذرماه در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار کرد: امروزه امنیت خود را در حوزه خلیج فارس و دریای عمان به تدریج گسترش دهیم تا در اقیانوس‌های بزرگ بتوانیم قدرت دفاعی خود را با قدرت به نمایش بگذاریم. وی گفت: نیروی دریایی و همچنین سایر نیروها پیشرفت‌های چشمگیری داشتند، به گونه‌ای که چشم دشمن را خیره کردند و روز به روز در حال رشد...

به گزارش شیرگاه خبر ، امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری به مناسبت هفتم آذرماه در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار کرد: امروزه امنیت خود را در حوزه خلیج فارس و دریای عمان به تدریج گسترش دهیم تا در اقیانوس‌های بزرگ بتوانیم قدرت دفاعی خود را با قدرت به نمایش بگذاریم.

14000912000328 Test PhotoN

وی گفت: نیروی دریایی و همچنین سایر نیروها پیشرفت‌های چشمگیری داشتند، به گونه‌ای که چشم دشمن را خیره کردند و روز به روز در حال رشد هستند.

فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه پیشرفت‌هایی که به دست آوردیم مرهون گام فرهنگی است، افزود: امام خمینی(ره ) به ما آموخت ما می‌توانیم و همین جمله باورمان شد که می‌توانیم گام‌های بزرگی را برداریم.

14000912000329 Test PhotoN

شفقت رودسری اضافه کرد: ما باید به تربیت حرفه‌ای، فرهنگی، اعتقادی و ایمانی بپردازیم تا به موازات هم رشد کنند.

وی اظهار کرد: امروزه در مقابل دزدان دریایی ایستادیم و در سه سال اخیر هیچ اتفاقی نیفتاد، بلکه در یک مورد که جمعی از آنها دستگیر شدند و اینها همه از افتخارات انقلاب اسلامی است.

فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: باید از جوانب مختلف در برابر جنگ امنیتی، سیاسی، فرهنگی، رسانه‌ای، تبلیغاتی، فضای مجازی و اقتصادی از مرزها به درستی دفاع کنیم تا مدافعان ما در حوزه مملکت‌داری در حوزه معیشت، عمران آبادی و.. بتوانند پیشرفت‌های خوبی را  رقم بزنند.

بدون دیدگاه

تعداد نظرات در انتظار تائيد : 2

نظر شما در مورد این اثر چیست دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .